П`ятниця, 18.01.2019, 21:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
освіта UA
вислови про освіту
Час
Наше опитування
Чи допомагає Вам наш сайт у роботі?
Всього відповідей: 32
Природа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Час існув. сайту
відлік часу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відділ освіти
ЗНО
МОНУ
ЛОІППО
ПЕДРАДА
Академія інновацій
ПЕДПРЕСА
ОСВІТА
наше місто
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
погода
новини міста
Новини в Україні

 

Як надіслати мателіали?

HomeАвторам

Авторські матеріали можна надіслати поштою на адресу: 61001, вул. Плеханівська 66, "Авторські матеріали до журналу" ____" Або електронною поштою на адресу редакції.

Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК"Всеукраїнський науково-методичний журнал «Відкритий урок: розробки, технологій, досвід»запрошує всіх освітян України взяти участь у Форумі педагогічних ідей «УРОК» та опублікувати на сторінках видання власні матеріали.

 

 

 

osvitaua.comНа сьогодні – це 31 газета: «Управління освітою», «Директор школи», «Сучасна школа України», «Завуч», «Шкільний світ», «Позашкілля», «Психолог», «Соціальний педагог», «Психолог дошкілля», «Дефектолог», «Українська мова та література», «Історія України», «Зарубіжна література», «Краєзнавство. Географія. Туризм», «Фізика», «Математика», «Хімія. Шкільний світ», «Біологія. Шкільний світ», «Інформатика», «English», «English lessons», «Deutsch», «Le Français», «Здоров’я та фізична культура», «Трудове навчання», «Початкова освіта», «Початкова освіта. Дидактичні матеріали», «Початкова освіта. Уроки», «Дитячий садок», «Дитячий садок. Управління», «Дитячий садок. Мистецтво», та 4 журнали: «Школа», «Директор школи. Шкільний світ», «Профтехосвіта», «Дошкілля», 

Веб сайт видавництва Шкільний світ
 

Увага! Освітній портал «Педагогічна преса» започаткував нову рубрику «Трибуна»!  Відтепер ви, наші читачі, маєте можливість публічно висловитися на авторитетному інтернет-ресурсі, а отже – вплинути на реформи в освіті та науці.

logop2

Вимоги до публікацій у науково-методичному журналі "Освіта на Луганщині"

Якщо ви відчуваєте, що ваші напрацювання, форми й методи роботи, дослідження й проекти становитимуть інтерес для всієї педагогічної спільноти Луганщини, пропонуємо долучитися до плеяди авторів журналу «Освіта на Луганщині».

До друку приймаються неопубліковані раніше матеріали, які відповідають тематиці науково-методичного журналу з педагогічних наук і висвітлюють такі питання: теорії педагогіки й психології; історії педагогіки, психології, освіти; методики й технології навчання й виховання; реформування освіти; якості та моніторингу освіти; інноваційного досвіду закладів освіти; інклюзивної освіти; діяльності експериментальних закладів освіти тощо.

Журнал «Освіта на Луганщині» виходить українською мовою. Зміст статті має бути логічно структурованим. Автор статті відповідає за правильність і достовірність викладеного матеріалу, за приналежність даного матеріалу йому особисто, за правильне цитування джерел та посилання на них.

Стаття супроводжується відомостями про автора (П. І. Б., посада, місце роботи, учений ступінь, учене звання автора, поштова адреса, телефон для зв’язку, електронна адреса).

У статті подається анотація українською мовою обсягом 2–4 речення та ключові слова до статті (3–5 слів) українською мовою.

Посилання на цитовані джерела подаються у квадратних дужках після цитат. Перша цифра – номер джерела в списку літератури, що додається до статті, друга – номер сторінки, наприклад: [1, с. 25].

Література подається в кінці статті й оформлюється відповідно до загальноприйнятих бібліографічних вимог. Усі цитати автор зобов’язаний подати за останніми найавторитетнішими виданнями. Сторінки статті нумеруються за порядком, без пропусків і буквених позначень.

Рукопис статті друкується у форматі А 4, кеглем 14, гарнітурою Times New Roman, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, міжрядковий інтервал – полуторний. Для підготовки рукопису використовується текстовий процесор MS Word. Обсяг статті – до 12 сторінок.

Стаття надсилається на електронну адресу loippo2014@i.ua, у темі листа зазначайте «Освіта на Луганщині». 

 

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТТ

ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНОЇ ДОШКИ ПРИ ВИКЛАДАННІ ХІМІЇ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ШКІЛЬНОЇ ХІМІЧНОЇ ОСВІТИ

 Любов Бондар, Євгенія Дегтяренко

 Анотація. У статті проаналізовано можливості використання інтерактивної дошки в навчально-виховному процесі з хімії, запропоновано алгоритм підготовки вчителя до уроку з її використанням. Надано рекомендації щодо застосування інтерактивної дошки на різних етапах уроку.

Ключові слова: інтерактивна дошка, мультимедійний комплекс, моделювання уроку, електронний конспект.

 ЛІТЕРАТУРА

  1. Аствацатуров Г. О. Педагогічний дизайн мультимедійного уроку / Г. О. Аствацатуров [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nova.rv.ua/articles/14.
  2. Григорович О. В. Хімічний експеримент у школі. 7–11 класи / Упорядкування О. В. Григорович, О. В. Невський. – Х. : Веста, 2008. – 192 с.
  3. Дьомін І. С. Використання інформаційних технологій у навчально-дослідницької діяльності / І. С. Дьомін // Шкільні технології. – 2001. – № 5. – С. 14–19.