Вівторок, 19.02.2019, 17:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
освіта UA
вислови про освіту
Час
Наше опитування
Як часто Ви звертаєтеся до нашого сайту?
Всього відповідей: 104
Природа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Час існув. сайту
відлік часу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відділ освіти
ЗНО
МОНУ
ЛОІППО
ПЕДРАДА
Академія інновацій
ПЕДПРЕСА
ОСВІТА
наше місто
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
погода
новини міста
Новини в Україні
Головна » Архів матеріалів

Педагог – професія важлива

Професія вчителя надзвичайно важлива і відповідальна, адже вчитель є посередником між дітьми та системою ідей, традиціями, культурою свого народу і людства. Його обов'язок - формувати в підростаючого покоління не лише знання, але й світогляд, патріотизм, громадянську позицію, духовно – моральні ідеали. Практика вимагає добре підготовлених фахівців, які вільно володіють теорією, мають навички роботи. І така творча, талановита молодь кожного року приходить донавчальних закладів нашого міста. Тільки в цьому році ряди вчителів поповнилися п’ятнадцятьма  молодими спеціалістами.  Відділом освіти разом з Сєвєродонецьким методичним центром була розроблена низка заходів для молодих спеціалістів, на яких пропонується методична та  професійна  допомога вчителям.                       

 У рамках цієї програми 26 січня 2016 року на базі СЗШ №15 пройшов семінар для молодих спеціалістів «Портфоліо молодого вчителя». Знання, отримані на зустрічі дозволять молодим учителям не тільки спланувати та відстежити власний професійний розвиток, а й допоможуть їм правильно зорієнтуватись у виборі оптимальних методів та прийомів навчання, правильно організувати навчальну діяльність у класі тощо.

            Привітали учасників семінару директор СЗШ № 15 Кузьменко Н.М. та заступник завідуючої СМЦ  Шиліна Ж.І.

Питання актуальності та практичного значення портфоліо вчителя розкрила Зарайська Л.В., керівник шкільного методичного об’єднання вчителів.

Молодий учитель СЗШ№15 Паніотова О.О. ознайомила присутніх зі своїм портфоліо, яке почала створювати під керівництвом вчителя-наставника.

Досвід реалізації Концепції національно-патріотичного виховання школярів під час навчальних занять представила вчитель початкових класів  Єлізарова І.М.

Канцур С.І., вчитель початкових класів, презентувала папку класного керівника, де зібрані нормативні документи, які регламентують виховну роботу педагога, розробки виховних годин та батьківських зборів.

Учитель початкових класів Захарчук І.М. поділилася досвідом, як систематизувати дидактичний та роздатковий матеріал.

Питання «Як можна презентувати свій досвід у соціальних мережах?» було розглянуте вчителем російської мови та літератури  Загоруйко О.Г.

Практичний психолог Гончар О.В. навчила присутніх знімати емоційне напруження.           ... Читати далі »

Просмотров: 418 | Добавил: Yalil | Дата: 28.01.2016 | Комментарии (0)

 

Статті подано за рубриками: "Моніторинг якості освіти", "Психологічна служба", "Педагогічні інновації", "Професійний розвиток педагогів", "Розвиток обдарованої особистості"; "Партнерство освітніх закладів, родин і громади"; "Патріотичне виховання"; "Здоров’язбережувальні технології"; "Методичні поради"; "Лекторій".

Ознайомитися зі змістом журналу "Освіта на Луганщині".

  Ознайомитися з вимогами до публікацій у науково-методичному журналі "Освіта на Луганщині".

Серед них представлено матеріали сєвєродонецьких НВЗ :

За матеріалами http://www.loippo.edu.ua/news/747-vyishov-cherhovyi-nomer-zhurnalu-osvita-na-luhanshchyni

Просмотров: 207 | Добавил: tanya | Дата: 27.01.2016 | Комментарии (0)

       19.01.2016 року на  базі  міського  Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся  семінар – практикум для заступників директорів ЗНЗ з виховної роботи та педагогів-організаторів за темою: «Формування основ патріотичного виховання учнівської молоді в умовах ЦТКЕУМ». 


    Зі вступним словом виступила методист з виховної роботи СМЦ Т.Г.Єрмоленко, яка звернула увагу учасників семінару на те, що патріотичне виховання молоді сьогодні є одним з найголовніших пріоритетів гуманітарної політики в Україні, на доцільність формування у підростаючої особистості основних патріотичних цінностей:  любові до рідної землі, держави, родини, народу. На рівні зі шкільною освітою велика роль у процесі формування ідеології патріотизму у молодого покоління належить позашкільним навчальним закладам. Одним з основних напрямків позашкільної роботи, який дозволяє оптимально використовувати різні форми для виховання юних патріотів, є туристсько-краєзнавча робота. Вивчаючи рідний край, набуваючи вмінь і навичок самообслуговування під час походів, екскурсій та подорожей, досягається головна мета – підготовка самодостатнього, національно свідомого, здорового громадянина України.
    Мета цього семінару - презентувати досвід діяльності ЦТКЕУМ з питань національно-патріотичного виховання учнів, поповнення скарбниці методичних знахідок у роботі педагогів шкіл та підвищення їх фахової майстерності.
    Систему патріотичних заходів ЦТКЕУМ, спрямованих на формування громадянсько-патріотичної компетентності учнівської молоді представила директор закладу Л.Л.Борисова. Серед різноманітних форм роботи закладу з цього напряму – участь у Всеукраїнській  краєзнавчий експедиції «Моя Батьківщина – Україна», міському фотоконкурсі «Сучасні реалії мого міста» (до Дня захисника України), міському етапі Всеукраїнської історико-патріотичної акції «Ми – українці», міському зборі-змаганні «Школа безпеки», благодійних патріотичних акціях тощо. Традиційними стали  зустрічі  з ветеранами Другої світової війни, воїнами-інтернаціоналістами, учасниками АТО, волонтерами. Левова частка заходів з патріотичного виховання в учнівському середовищі міста проводиться у рамках щорічної міської акції учнівської молоді «Пам'ять», координатором якої, починаючи  з 2002-го року, є ЦТКЕУМ. Центр туризму став ініціатором та організатором  першої міської акції Миру «День білих журавлів до Дня Перемоги, в якій взяли участь усі навчально-виховні заклади відділу освіти. Центр туризму вже не перший рік працює над проблемою «Шляхи формування патріотизму, національної самосвідомості, толерантності мет ... Читати далі »

Просмотров: 634 | Добавил: tanya | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0)

За підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Спілки жінок України  20 січня 2016 р. в місті Сєвєродонецьк відбулась Презентація програми «Миротворення в Україні: роль жінок». Організатором є Всеукраїнська громадська організація «Спілка жінок України». Програма представляє собою серію семінарів, зустрічей.  Подолати недовіру, домогтися порозуміння в українському суспільстві намагаються жінки-активісти зі всієї Ураїни.  Чергова серія семінарів в рамках цієї програми розпочалася сьогодні у Сєвєродонецьку за участю керівництва області.

Перед початком семінару керівником гуртка, керівником музею Бойової слави Сєвєродонецького Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Кісляковим Віктором Германовичем для жінок-активісток з різних куточків України було проведено оглядову екскурсію містом. Екскурсія розпочалася ходою з прапором України до пам’ятника генерал-м ... Читати далі »

Просмотров: 295 | Добавил: Yalil | Дата: 21.01.2016 | Комментарии (0)

Шановні колеги! МОЗ України закликає кожного громадянина поставитися відповідально до власного здоров`я і слідувати правилам поведінки в період підвищення рівня захворюваності на грип. Будьте здорові!

 

 

Просмотров: 312 | Добавил: Yalil | Дата: 16.01.2016 | Комментарии (0)

       15 січня 2016 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька відбувся міський науково-практичний семінар «Шляхи допомоги дітям інклюзивної групи для успішної адаптації та соціалізації в навчальних закладах» для вчителів – резерву заступників директорів шкіл міста, організатором якого виступив КУ «Сєвєродонецький методичний центр». Під час семінару Волченко Л.П., директор СЗШ № 6, його заступники Дементєва Н.М., Демчук С.В., педагог-організатор Сташевська І.В., практичний психолог Галенко Л.А. ознайомили учасників заходу з новою методикою «Коло друзів». Це методологія поширення інклюзії в навчальному закладі, що забезпечує залучення до колективу кожної дитини будь-якого віку, яка стикається з труднощами в школі через індивідуальні особливості розвитку, особисту кризу чи проблемну поведінку. На семінарі були присутні Голубенко І.Л., методист кафедри управління освітою ЛОІППО, координатор впровадження методики «Коло друзів» в Луганській області, та Байдик В.В., начальник обласного Центру практичної психології та соціальної роботи в Луганській області.
        З метою ознайомлення вчителів з управлінською складовою самоосвітньої роботи педпрацівників навчальних закладів завідувачем КУ СМЦ Князєвою Л.А. було представлено матеріали за темою «Управління самоосвітою як засіб підвищення професійної компетентності учителя». Під час виступу було розглянуто основні компоненти самоосвітньої діяльності, форми, методи, етапи самоосвіти. Учителів ознайомлено з завданнями методичної служби та основними функціями заступника директора з НВР з підвищення ефективності самоосвіти педпрацівників.

 

Просмотров: 366 | Добавил: tanya | Дата: 15.01.2016 | Комментарии (0)

    З  метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь і навичок по виготовленню новорічно-різдвяних композицій та з метою збереження зелених насаджень на базі міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді напередодні зимових свят пройшов  I етап щорічної  Всеукраїнської новорічно- різдвяної виставки творчих учнівських робіт «Новорічна композиція».

Цього року на виставку було представлено близько 90 творчих учнівських робіт, які символізують та відображають регіональні різдвяно – новорічні дійства, новорічні композиції, подарунки, стилізовані ялинки, новорічний букет, новорічно-різдвяну флористику та український сувенір. Роботи вийшли чудові!  Вони стали справжньою окрасою виставки. 

Найбільш активними виявилися учні колегіуму, СЗШ №№ 4, 6,  8, гімназії, СЗШ №№ 10, 15, 16, 17, ліцею  та  вихованці СМ ЦЕНТУМ.

             Переможцями за номінаціями визначено:

номінація «Стилізована  ялинка»:

«Лісова красуня»  Небесна Анастасія, 8 років, СЗШ № 8;

«Подарунки Святого Миколая», колективна робота учнів 5-б класу СЗШ № 10;  

«Новорічна ялинка», колективна робота учнів 8-в класу багатопрофільного ліцею;

«Різдв'яні самоцвіти» Красіворон Діана, 11 років СЗШ № 4;

«Стрічкова ялинка», гурток «Флористика та фітодизайн» Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, керівн ... Читати далі »

Просмотров: 460 | Добавил: tanya | Дата: 12.01.2016 | Комментарии (0)

ОБДАРОВАНІ ДІТИ — МАЙБУТНЄ КРАЇНИ. ВИПУСК 8 / І. І. Цимбал, А. О. Данильєв, С. О. Жерліцин. — Сєвєродонецьк : СПД Рєзніков В. С., 2015. — 148 с.

У збірнику подано інформацію про обдаровану учнівську молодь Луганщини, її досягнення в міжнародних, усеукраїнських та обласних інтелектуальних, творчих і спортивних змаганнях за 2014–2015 роки.

 

За матеріалами http://www.loippo.edu.ua/news/531-u-loippo-vyishov-drukom-posibnyk-prysviachenyi-formuvanniu-innovatsiinoho-osvitnoho-prostoru-v-rehioni

Просмотров: 245 | Добавил: tanya | Дата: 04.01.2016 | Комментарии (0)

 

 

 

 

 

 

Ми в світ прийшли, щоб взнати, хто ми є.

В ділах, стосунках, вірності й любові

У цьому сенс життя…

     У житті кожного із нас є людина, яка залишила глибокий слід у нашій долі.
Для багатьох сєвєродончан старшого покоління цією людиною був Олександр Андрійович Завгородній – заслужений учитель України, учитель математики, учитель учителів. 
     2015 рік для Олександра Андрійовича, його учнів, колег – ювілейний, але, напревеликий жаль, без самого ювіляра – тридцять років тому, у 70-річному віці, він пішов із життя. 
   В знак великої поваги і шани дозвольте погортати сторінки життя Учителя Завогорднього. 
  Народився Олександр Андрійович у 1915 році в с.Вітязівка Одеської області в сім’ї селянина.
   Трудову діяльність розпочав у початковій школі в с.Інгулець на Одещині після закінчення Кіровоградського технікуму соціального виховання. Через рік очолює цю школу, а ще через два роки викладає математику у 5-7 класах у школі №1 с.Сніжне Донецької області.
  Учительська справа стала сенсом усього життя Олександра Андрійовича. Відчуваючи обмаль знань, молодий педагог у 1936 році вступає на фізико-математичний факультет Ворошиловградського педінституту ім.Т.Г.Шевченка, який у 1939 році закінчує з відзнакою.
 Після закінчення інституту доля привела талановитого учителя математики у м.Верхнє Лисичанського району. Але недовго прийшлося викладати «царицю» наук – математику учням 5-10 класів шкіл №2 і №3.
Із 1941 по 1945 роки Олександр Андрійович, як і багато інших його однолітків, на фронті. Воював у складі Західного, 1 та 3 Білоруського, 1 Прибалтійського фронтів. Повернувся  з фронту інвалідом ІІ групи. 
  Із грудня 1945 року Завгородній О.А. пов’язав своє життя з нашим містом, очоливши школу №1, яка була розташована на місці нинішньої школи №2. Доречі, колектив нинішньої школи №1 трепетно зберігає пам’ять про Олександра Андрійовича. В школі з любов’ю оформлено цікаві експозиції, стенди, альбоми. Одинадцять років (з 1952 по 1963 рр.) керує школою робітничої молоді.
  Всі, кому доля дарувала зустріч із цією людиною, відмічають його вимогливість до себе і колег, величезну працездатність, уміння відчувати потенціал кожної людини та виявляти все нове, пер ... Читати далі »

Просмотров: 444 | Добавил: tanya | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 51 52 »