Субота, 15.12.2018, 12:18
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
освіта UA
вислови про освіту
Час
Наше опитування
Чи допомагає Вам наш сайт у роботі?
Всього відповідей: 32
Природа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Час існув. сайту
відлік часу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відділ освіти
ЗНО
МОНУ
ЛОІППО
ПЕДРАДА
Академія інновацій
ПЕДПРЕСА
ОСВІТА
наше місто
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
погода
новини міста
Новини в Україні
Головна » Архів матеріалів

Стали відомі терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019

Реєстрація учасників триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти матимуть змогу реєструвати своїх учнів для складання ДПА у форматі ЗНО до 18 березня.

Важливим є те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО 2019 року не передбачено. Тому змінити дані можливо буде лише у визначені терміни – до 25 березня.

До 30 квітня 2019 року учасники зможуть завантажити зі своїх інформсторінок запрошення-перепустки з указаним часом і місцем проведення тестувань.

Графік ЗНО-2019

... Читати далі »
Просмотров: 57 | Добавил: tropa78 | Дата: 25.10.2018 | Комментарии (0)

22 жовтня у закладі загальної середньої  освіти №4 відбувся міський науково-практичний семінар для заступників директорів загальноосвітніх закладів за темою: «Організація освітнього процесу. Методична робота на основі впровадження систем новітніх педагогічних технологій у контексті НУШ».

Розпочався семінар  ранковою зустріччю в контексті Нової української школи. Усі педагоги визначили свій настрій та наліпили наліпки біля схематичних малюнків.

Учасників семінару привітала директор школи Тетяна Афанасіївна Лєбєдєва. Вона розповіла про свій заклад та побажала учасникам семінару плідної, продуктивної роботи та гарного настрою. Актуалізацію понять про методичну роботу та знайомство з дефініціями   провела Тетяна Іванівна Зварич, заступник директора з НМР.

Завідувач СМЦ, Лілія Анатоліївна Князєва, презентувала виступ про «Методичну роботу в освітньому закладі: від форм організації  до успішного педагога», в якій акцентувала увагу на тому, що орієнтуючись на гуманізацію навчання, компетентнісний підхід при формуванні особистості, визнання її цінності для суспільства, ми повинні пам'ятати, що формується вона особистістю самого вчителя. Тому необхідно створити всі умови для вдосконалення освіти і підвищення професійного рівня педагога.

Осучаснення школи, що передбачає перехід навчального закладу в якісно новий стан, потребує нового підходу до організації методичної роботи, яка є найважливішою ланкою системи безперервного навчання членів педагогічного колективу і спрямована на збагачення й розвиток творчого потенціалу вчителів. Методична робота в навчальному закладі має являти собою систему аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності, яка заснована на досягненнях науки та передового педагогічного досвіду.

Далі Тетяна Іванівна Зварич презентувала практичну частину семінару, а саме, систему науково-методичної роботи у закладі загальної середньої освіти №4: від планування до організації та проведення різноманітних методичних заходів. Цікаві, інтерактивні форми, партнерські відносини з колегами, системність та логічна послідовність, творчість та власний приклад адміністрації представлено учасникам семінару з демонстрацією наробок, проектів, планів та методичних посібників, які створювалися у навчальному закладі протягом багатьох років. Тетяна Іванівна провела учасників семінару по семи осередкам, визначених в аудиторії, де проходив захід.

... Читати далі »

Просмотров: 79 | Добавил: tropa78 | Дата: 23.10.2018 | Комментарии (0)

18 жовтня 2018 р. на базі ЗЗСО № 1 відбувся семінар-практикум для вчителів 4-х класів «Блог вчителя як дієвий інструмент підвищення якості освіти учнів». Педагоги подискутували на тему «Чи може блог допомогти вчителю оптимізувати навчальний процес та підвищити рівень своєї фахової компетентності». Самойленко Олена Володимирівна поділилася досвідом щодо ведення свого інформаційного ресурсу, акцентувала увагу на структуруванні інформації та сучасних гаджетах як інструментах привернення уваги до блогу. Після теоретичної частини вчителі мали можливість на практиці застосувати набуті знання та створити макети власних блогів під керівництво методистів СМЦ Шахно І. О. та Тропиніної Г.О. Багато вчителів зацікавилися таким інструментом як блог і вирішили продовжити його ведення в подальшому. Але питання наявності вільного часу для ведення блогу залишилося відкритим. Впевнені, що блогери з досвідом переконають колег у тому, що ведення блогу не тільки цікаво, а корисно для власного професійного зростання та розширення комунікативних можливостей вчителя. Зустріч була цікавою і корисною.

Корисні посилання:

Адреса блогу Колпакової О.М. https://domashki3a.blogspot.com

Адреса блогу Самойленко О.В. http://3aschool6.blogspot.com

Шахно І.О. Віртуальна дошка "Блог як дієвий ІКТ-інструмент взаємодії вчителя та учнів".

Просмотров: 61 | Добавил: tropa78 | Дата: 18.10.2018 | Комментарии (1)

Оптимізація структури сайту є важливим етапом для просування в пошукових системах. Роботу над структурою сайту найкраще робити на етапі створення і первинного наповнення сайту або поєднати з масштабною модернізацією. Отже, давайте розберемося, що таке структура сайту, якою вона буває, і як створити оптимальний варіант структури для сайту вашого закладу освіти.

Різні види структури сайту

Існують наступні види структури сайту:

1. Лінійна. В цьому випадку відвідувач послідовно переходить зі сторінки на сторінку. Використовується така структура зазвичай в презентаціях, документації, в електронних книгах і т.д.

2. Деревоподібна. За своїм виглядом така структура дещо схожа на генетичне древо. Тут є - Головна сторінка, далі йдуть Розділи, Підрозділи та ін. Деревоподібну структуру застосовують в якості основи при розробці більшості сайтів.

3. Гратчаста структура - це вдосконалений варіант деревовидної, в якій всі гілки між собою також пов'язані за допомогою перехресних посилань.

Дуже важливо розуміти, що немає «хороших» або «поганих» видів структури сайту, є доречні й недоречні в конкретному випадку.

Найчастіше на етапі розробки сайту створюється якесь «дерево», в основі якого - головна сторінка, перший рівень «гілок» - основні пункти меню, а далі йде розгалуження на вкладені розділи.

Ідеальним вважається «Дерево», що складається з 2-3 рівнів, подальше «розгалуження» застосовується в за необхідністю. Вважається, що сторінки, розташовані далі, ніж в 3 кліки від головної сторінки, мають меншу пошукову вагу пошукових системах.

Оптимізація структури веб-сайту: створюємо «грати».

Найпростіший метод - це використання перехресних посилань. Тобто на кожній сторінці буде присутній посилання на іншу сторінку, що знаходиться на тому ж «рівні». Це можуть бути, текстові посилання в статтях.

Для того щоб посилання не були розташованя хаотично, найкраще скористатися схемою сайту, в якій потрібно буде чітко позначити, з якої сторінки на яку будуть вести внутрішні посилання.

Одним з найбільш зручних вважається метод, при якому на с ... Читати далі »

Просмотров: 67 | Добавил: tropa78 | Дата: 17.10.2018 | Комментарии (3)

Автори посібників серії «Олімпіади» ставлять за мету допомогти вчителям та учням якісно підготуватися до предметних олімпіад та конкурсів шкільних, міських, районних, обласних та всеукраїнських етапів.
У посібниках містяться:
приклади завдань та тестів з відповідями;

  • теми творчих завдань з прикладами;
  • рекомендації та алгоритми розв’язування задач;
  • критерії оцінювання;
  • зручне та лаконічне подання матеріалу.
Просмотров: 51 | Добавил: tropa78 | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

11 жовтня на базі ЗЗСО№14, в рамках проекту «Лідери освіти- менеджери змін»  відбулося чергове, третє, заняття міської Школи кадрового резерву. Під час роботи присутні педагоги ознайомилися з рішенням п`ятдесят першої (позачергової) сесії міської ради VII скликання від  25 вересня 2018 року № 2967, яким затверджено Порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста Сєвєродонецька Луганської області та Положенням про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної  середньої освіти міста.

З нормативно-правовим полем освіти в умовах переходу на новий зміст, структуру і термін навчання та забезпеченням реалізації Державних стандартів початкової та базової середньої освіти ознайомила слухачів директор ЗЗСО№14 Тетяна Володимирівна Корякіна. Вона представила власну електронну систему упорядкування нормативних документів, яка використовується у навчальному закладі.

Завідувач методичного центру Князєва Лілія Анатоліївна розповіла про  законодавчу базу з ведення діловодства у закладах загальної середньої освіти., представила основні зміни у новій Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх закладах середньої освіти, які стосуються не тільки керівників, а й усіх педпрацівників закладів.

Під час практичної роботи, яку провела Шиліна Жанна Іванівна, заступник завідувача СМЦ, слухачі навчалися створювали портфоліо основних нормативно-правових документів, які регламентують діяльність освітнього закладу у хмарних сервісах, зокрема за допомогою дошки PADLET ... Читати далі »

Просмотров: 100 | Добавил: Yalil | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

6 жовтня 2018 року у комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» в обласних турнірах юних біологів, хіміків, та правознавців брали участь 6 команд від НВК школи-колегіуму (2), ЗЗСО №10 (1) і ЗЗСО №15 (3), які гідно представили свої освітні заклади і місто.

Учасники турнірів продемонстрували високий рівень знань з базового програмового матеріалу, знання законів, а також володіння ораторським мистецтвом. Завдання турнірів були складними та потребували від учнів ґрунтовних знань у різних галузях науки, включаючи питання не тільки на знання законів, правил, формул, а й вміння пов’язувати набуті теоретичні знання з практикою, аргументовано у відповідному форматі доводити свої переконання суперникам та членам журі.

Результатом цілеспрямованої роботи з обдарованими учнями міста є 4 призових місця. В обласному турнірі юних біологів І місце посіла команда Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету "Києво-Могилянська академія" (керівник команди – Агафонова Ольга Григорівна). ІІ місце у турнірі юних хіміків виборола команда середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 м. Сєвєродонецька (керівник команди – Сєвєрін Лариса Євгенівна), ІІІ місце – команда юних хіміків середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 (керівник команди – Фатєєва Надія Юріївна). Серед правознавців ІІ-ми стали учасники команди Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету "Києво-Могилянська академія" (керівник команди – Марухненко Євген Володимирович). Команди юних біологів та правознавців ЗЗСО №15 запинилися за крок до перемоги і посіли IV місця (керівники команд – Голота Ірина Миколаївна та Кацимон Алла Миколаївна).

Учасникам команд та їх наставникам бажаємо нових перемог, мудрості, виваженості, завзятості й наполегливості!

Просмотров: 78 | Добавил: zhanna | Дата: 10.10.2018 | Комментарии (2)

Просмотров: 78 | Добавил: tropa78 | Дата: 04.10.2018 | Комментарии (6)

Нещодавно на базі ЗЗСО № 18 відбулася педагогічна майстерня для вчителів математики міста.

Запрошені до педагогічної майстерні вчителі математики  стали учасниками проекту «Чарівний світ натуральних чисел». Під час заходу вчителі відігравали роль учнів 7 класу і  мали можливість випробувати на собі форми та методи, які застосовуються під час роботи над проектом. У неформальній обстановці учасники педагогічної майстерні обмінялися досвідом роботи щодо пошуку та застосування різноманітних педагогічних форм, методів, прийомів, які дають можливість активізувати навчальну діяльність учнів, ефективно розвивати їхні творчі здібності.

Учасникам проекту були запропоновані завдання, які мали проблемно пошуковий характер. Під час роботи над цим проектом тему натуральних чисел розглянуто з різних точок зору: історичного, психологічного, творчого та наукового. На сьогоднішній день саме такий підхід до проектного навчання є найбільш актуальним, бо дозволяє реалізувати STEM підхід в навчання. Який дозволяє розвивати здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

Просмотров: 85 | Добавил: tropa78 | Дата: 02.10.2018 | Комментарии (2)

« 1 2 3 4 5 ... 49 50 »