Субота, 15.12.2018, 11:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
освіта UA
вислови про освіту
Час
Наше опитування
Як часто Ви звертаєтеся до нашого сайту?
Всього відповідей: 103
Природа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Час існув. сайту
відлік часу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відділ освіти
ЗНО
МОНУ
ЛОІППО
ПЕДРАДА
Академія інновацій
ПЕДПРЕСА
ОСВІТА
наше місто
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
погода
новини міста
Новини в Україні
Головна » Архів матеріалів

15 листопада 2018 року в Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося міське методичне об’єднання керівників гуртків закладів позашкільної освіти. Цього разу педагоги провели семінар-практикум на тему «Організація співпраці керівника гуртка з батьками вихованців у навчально-виховному процесі Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості».

Методист КУ «Сєвєродонецький методичний центр» Тамара Григоріївна Єрмоленко виступила з вітальним словом, зауваживши на актуальності обраної теми та висловила свої сподівання на обмін кращим досвідом між позашкільними закладами.

Методист СМ ЦДЮТ Донченко Оксана Володимирівна разом із заступником директора з НВР Рожанською Іриною Миколаївною представили колегам презентацію досвіду СМ ЦДЮТ по роботі з батьками своїх вихованців. Педагоги жваво обговорювали форми і методи роботи з батьками в кожному з позашкільних закладів, ділилися досвідом, труднощами та всі разом намагалися знайти правильні шляхи рішення цих проблем.

Дуже доречним, цікавим та корисним стало тренінгове заняття «Розвиток виховного потенціалу батьків та осіб, що їх замінюють», де педагоги поринули у взаємозв’язок емоційного стану батьків і впливу цього стану на дітей, шукали шляхи підвищення стресостійкості для батьків вихованців. Неймовірно кумедним та повчальним став досвід активного слухання, який отримали педагоги під час виконання вправи «Зіпсований телефон» (або «Як народжуються плітки»).

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, всі без винятку педагоги зазначили, що проблема роботи та співпраці керівника гуртка з батьками є настільки актуальною та масштабною, що за один семінар все неможливо навіть обговорити, тому було вирішено, що така зустріч має бути іще не одна в роботі методичного об’єднання.

 

Просмотров: 56 | Добавил: tropa78 | Дата: 21.11.2018 | Комментарии (0)

Згідно з річним планом роботи КУ СМЦ  з 05.11.2018р. по 09.11.2018 року  на базі ЗДО № 22 для педагогічних працівників міста було проведено методичний тиждень за темою «Формування сенсорно-пізнавальних здібностей дошкільників у розвивальному середовищі закладу дошкільної освіти».

Відкриваючи  захід,  методист СМЦ з дошкільної освіти Тихонова О.А. підкреслила актуальність теми. Саме сенсорний розвиток дитини, наголосила Ольга Андріївна,  спрямований  на формування повноцінного сприйняття навколишнього світу, є основою пізнання та  розумового розвитку дитини.   

У рамках методичного тижня  висвітлено досвід роботи педагогічного колективу щодо відповідної тематики, над якою фахівці ЗДО № 22 «Лелека» працюють з 2017 року.              Вихователь-методист закладу Клунна Н.В. розкрила теоретичні та методичні аспекти формування сенсорно-пізнавальної компетентності дошкільників, ознайомила присутніх з досвідом педагогів щодо   використання різноманітних проблемно-ігрових технологій (дидактичних, розвиваючих та логіко-сюжетних ігор), площинного та просторового моделювання, «Send-Art» (малювання кольоровим піском), інтегрування в освітньому процесі різних форм роботи з дітьми, видів дитячої діяльності з метою розвитку пізнавальних процесів, опанування сенсорних еталонів, організації розвивального середовища, яке сприятиме інтелектуальному розвитку та водночас спонукатиме дитину до активних дій та саморозвитку.

Впродовж тижня  було організовано відкриті перегляди інтегрованих занять у різних вікових групах, які відвідали 115  колег з дошкільних закладів міста. Педагоги дитячого закладу № 22 Тодорова І.Л, Тохтомиш Т.О., Новік А.М., Кравченко С.В., Кулянкова Н.І. поділилися власним досвідом роботи з  використання в освітньому процесі  розвиваючих ігор Бориса Нікітіна «Склади візерунок», «Склади квадрат», інтелектуальної гри «Шахи», різноманітних інноваційних педагогічних технологій для розвитку сенсорних та розумових здібностей дітей: ейдотехніки, мнемотехніки, навчально-розвивальної технології «Логіка світу» Ірини Стеценко, інноваційної технології розвитку інтелекту – ментальної математики.

Присутнім  було презентовано виставку дидактичних посібників сенсорно-пізнавального спрямування, на якій були широко представлені виготовлен ... Читати далі »

Просмотров: 98 | Добавил: tropa78 | Дата: 15.11.2018 | Комментарии (4)

13 листопада 2018 року на Станції юних техніків пройшли майстер-класи для новопризначених та молодих педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти. Метою майстер-класів було детальне ознайомлення педагогів з роботою гуртків, напрямками, засобами та методами роботи керівників гуртків. Педагоги-організатори у ролі вихованців працювали у групах, створюючи моделі літаків, малюнки, новорічні іграшки. За час перебування на СЮТ вони  відвідали майстер-класи гуртків «Конструювання транспортної техніки» (керівник гуртка Пузирьов Борис Євгенович), «Авіамоделювання» (керівник гуртка Сопочкін Василь Павлович), «Веселий олівець» (керівник  гуртка Капля Сергій Анатолійович), «Юні фотоаматори» (керівник Башкатов Олег Валентинович).

Запрошені висловили подяку керівникам гуртків та адміністрації СЮТ за змістовну роботу, нові знання та вміння, отримані за час перебування на Станції юних техніків.

 

 

Просмотров: 45 | Добавил: tropa78 | Дата: 14.11.2018 | Комментарии (0)

Традиційно восени починається знайомство новопризначених педагогів-організаторів із закладами позашкільної освіти міста. Ці зустрічі проходять в теплій дружній атмосфері, де педагоги знайомляться з творчими та історичними надбаннями, мають змогу перевірити свої уміння та знання в інтелектуальних чи спортивних іграх, але найголовніше – познайомитися зі своїми колегами, обмінятися досвідом, поставити питання, які виникають під час роботи та отримати новий досвід. Саме тому ці зустрічі було вирішено назвати «Методична Майстерня молодих та новопризначених педагогів-організаторів».

Отже, 6 листопада відбулася перша зустріч «Методичної Майстерні» з педагогічним колективом та самим закладом Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості. Розпочала зустріч методист Сєвєродонецького методичного центру Єрмоленко Тамара Григоріївна теплими словами про заклад, про співпрацю зі школами та побажала молодим спеціалістам творчої наснаги і успіхів у роботі.

Для гостей педагоги СМ ЦДЮТ підготували оглядову екскурсію навчальними кабінетами та музеями Центру, ознайомили з формами та методами роботи, яка проводиться в закладі. Молоді педагоги мали змогу зіграти у "Брейн-ринг" "З Україною в серці" , в який щотижня грають п'ятикласники Сєвєродонецька в рамках міського проекту з патріотичного виховання дітей та молоді "З нас витікає Україна", відвідали історичну залу Музею дитинства, в якому проходить етномарафон «Моя мала Батьківщина» для шестикласників, виставку народної ляльки та Музей етнографії «Світлиця». Завідувач відділом гуманітарних та соціальних програм Лариса Анатоліївна Циганкова ознайомила педагогів-організаторів з роботою молодіжного клубу «Діалог» та клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Сподіваємося, що молодих педагогів ця зустріч надихне на творчість в роботі, на бажання співпрацювати з закладами позашкільної освіти. А педагоги СМ ЦДЮТ, в свою чергу, чекатимуть на нові зустрічі і з ними, і з їх учнями.

 

 

 

 

Просмотров: 51 | Добавил: tropa78 | Дата: 07.11.2018 | Комментарии (1)

«Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро  у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «American Concils»  за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам безкоштовно навчатись у школі  в США, проживаючи в американській сім’ї, протягом одного навчального року.

Щорічно до участі у цій програмі запрошуються учні 8,9,10 класів.

Щоб стати учасником цієї програми, треба пройти тестування на рівень знання англійської мови. Перший і другий тури тестування учнів Луганської області відбулися 7 жовтня у місті Старобільськ та у Харкові.

За даними Департаменту освіти і науки Луганські обладміністрації у I турі взяли участь 78 старшокласників, 50 із яких пройшли до II туру, 25 школярів пройшли до III туру.

До 25 переможців ввійшли 5 cєвєродонецьких школярів:

Волошин Ілля, учень НВК «Колегіум»;

Кабакова Валерія, учениця 9 класу гуманітарно-естетичної гімназії;

Римдя Олександра, учениця 10 класу ЗЗСО № 18;

Широкова Катерина, учениця 9 класу багатопрофільного ліцею;

Карасьова Єлізавета, учениця 10 класу ССШ № 17.

Щиросердно вітаємо з перемогою на випробуваннях!

Попереду третій тур, який включає зустріч учасників тестування, батьків зі співробітниками організації American Concils. Після зустрічі учасники III туру писатимуть два невеликих твори англійською мовою та складатимуть стандартизований тест.

З кожним учасником проводитиметься індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами.

Бажаємо  Вам, Ілля, Валерія, Олександра, Катерина, Єлизавета, перемоги у III турі.

Раді за Вас, Ваших батьків, Ваших учителів.

Просмотров: 74 | Добавил: tropa78 | Дата: 01.11.2018 | Комментарии (7)

31 жовтня 2018 року відбувся обласний форум «Вектори інноваційного розвитку системи освіти регіону», на якому був репрезентований інноваційний досвід навчальних закладів, учасників Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018».

 Під час заходу заступник директора з науково-педагогічної роботи Луганського ОІППО, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Данильєв репрезентував цьогорічні результати участі закладів освіти Луганщини в міжнародній виставці.

Свої здобутки педагогічна спільнота Луганщини висвітлила на виставковому стенді «Нова українська школа – шлях до якісної освіти». На ньому представлено досвід роботи 12 закладів освіти м. Сєвєродонецька, що відзначено дипломами учасників виставки: ЗДО №10, 14, ЗЗСО№ 1, 4, 6, 13, 15, НВК «Гармонія» багатопрофільний ліцей, ЦЕНТУМ, ЦТКЕУМ та комунальна установа СМЦ.

14 закладів освіти Луганської області взяли участь у 3 номінаціях. З них 7 – заклади освіти м. Сєвєродонецька. За підсумками конкурсу освітяни отримали почесні нагороди.

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик , директор Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Цимбал провели церемонію нагородження переможців та учасників виставки.

Золоту медаль у номінації «Впровадження інноваційних моделей професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти» виборола комунальна установа «Сєвєродонецький методичний центр» Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

У номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» Золоту медаль отримала середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 міста Сєвєродонецька Луганської області.

У номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи» Золотою медаллю нагороджено  Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Луганської області.

Психолог ЗЗСО №4 Волковська Ольга Іванівна, яка була доповідачем за темою  «Психологічна підтримка успішної адаптації першокласників до життя» на круглому столі, котрий організовано та проведено під час виставки ЛОІППО, отримала сертифікат X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Педагоги наших освітніх закладів продемонстру ... Читати далі »

Просмотров: 68 | Добавил: tropa78 | Дата: 01.11.2018 | Комментарии (2)

24-26 жовтня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти обласного та районних (міських), об’єднаних територіальних громад органів управління освітою Луганської області. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Чи подобається вчителям навчатися? Чи вправно вони виконують завдання у ролі учнів?

Погляньте, будь ласка, на фото. І ви побачите, що сучасні вчителі навчаються з азартом і задоволенням. Бо дізнаватися нове, опановувати сучасні методики викладання зовсім не складно, коли поруч не просто досвідчені та авторитетні колеги-професіонали, а перш за все щирі, відкриті, позитивні, активні, винахідливі, креативні та  дуже талановиті однодумці.

Саме такі вчителі зібралися у чарівному місті Києві на триденному тренінгу, який відбувся 24-26 жовтня у рамках проекту моделювання концепції «Безпечна і дружня до дитини школа».  Педагоги працювали під керівництвом чудових тренерів – Тетяни Воронцової та Володимира Пономаренка – авторів навчально-методичного комплекту до нового предмету впровадженого у Новій українській школі «Я досліджую світ». Велика їм вдячність за дружню атмосферу, щире спілкування та неоціненний досвід.

Під час тренінгів вчителів з різних куточків Луганщини поєднало Ранкове коло, на заняттях учасників заряджали енергією нестандартні вправи енергізатори; знання поширювались, таланти розкривались завдяки груповій роботі та участі у дослідах.

З’ясувалося, що чарівні інструменти НУШ стимулюють творчу діяльність, розвивають комунікаційні здібності та активізують процес пізнання не тільки у молодших школярів, – вони універсальні!

Просмотров: 68 | Добавил: tropa78 | Дата: 01.11.2018 | Комментарии (0)

Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує в 2018 році. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.
У підготовці до кампанії взяли участь 27 експертів комісії з питань популяризації України у світі. З їхньою допомогою було зібрано максимальну кількість даних і матеріалів, щоб створити бренд, який продемонструє привабливість України для туризму, культурної взаємодії та бізнесу.

Люди, які не бували в Україні жодного разу, бачать українців закритими, агресивними та нетолерантними. Цей образ сформовано здебільше з того, що вони бачать і чують у новинах. З такою репутацією важко привабити в країну інвестиції та туристів. Але ті, хто був у нас хоч раз, змінюють свою думку і відзначають гостинність українців, чудові краєвиди, культуру та архітектуру.
Щоб глобально змінити уявлення про українців і переконати ще більше людей завітати до нас, Україні потрібен бренд. Такий бренд, що продемонструє нас як відкриту сучасну країну, де відбувається все найцікавіше саме зараз.

Читати докладніше.

Просмотров: 55 | Добавил: tropa78 | Дата: 28.10.2018 | Комментарии (3)

УВАГА! Конкурс Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» посади дерево!

Все більше людей цікавляться Конкурсом «Посади дерево», а також самостійно організовуються і висаджують кущі та дерева, щоб оздоровити «зелені легені» нашої планети. Ми вирішили підтримати таку корисну ініціативу та продовжити проведення Конкурсу.

Процедура розповсюдження фото у рамках Конкурсу «Посади дерево» через соціальні мережі:

1. Кожен бажаючий може взяти участь у Конкурсі. Варто лише зробити 2 фото: учасник(ки) із саженцем до посадки, учасник(ки) конкурсу на фоні посадженого дерева або змонтувати відеоматеріал процесу посадки.

2. Пропонуємо два варіанти розміщення фото або відеоматеріалів (на вибір):

a) у коментарях під постом з описом конкурсу на нашій сторінці у Facebook з #ПосадиДерево #ЕЕШ #ДТЕК і кількістю та назвою садженців;

b) шляхом надсилання матеріалу в Direct на нашу сторінку в Instagram та розміщення його на своїй власній сторінці з #ПосадиДерево #ЕЕШ #ДТЕК і кількістю та назвою садженців.

 

Репости з описом конкурсу та вашими особистими фото, що будуть розміщені у особистих профілях, вітаються та враховуватимуться при оцінці результатів!

Конкурс триватиме до 31 травня 2019 р.

А чи знали ви, що 4 дорослих дерева за добу віддають в атмосферу стільки кисню, що його вистачає для дихання однієї людини?

Допоможіть собі та своїм близьким вільно дихати чистим повітрям, зробіть власний внесок у озеленення планети - посадіть дерева та поборіться за ПРИЗИ в номінаціях:

1. «Особливе фото або відео висадженого дерева»;

2. «Дерево, висаджене сімейно чи колективно»;

3. «Людина, яка посадила найбільшу кількість дерев».

Призери визначатимуться 31 травня 2019 року. Подарунки оберемо, традиційно, разом з переможцями!

Нагадаємо, що по завершенню першого етапу найкращі учасники отримали у подарунок надувний басейн та мікроскоп із предметним склом.

Тож не будьте байдужими, посадіть СВОЄ ДЕРЕВО!

Просмотров: 50 | Добавил: tropa78 | Дата: 25.10.2018 | Комментарии (2)

19 жовтня 2018 року делегація педагогів Сєвєродонецька – заступники директорів шкіл з ВР, педагоги-організатори, позашкільники  - стали учасниками та свідками патріотичного та яскравого  дійства -  свята козацьких традицій «Козацьке коло» у Кудряшівській сільській школі  що в Кремінському районі.

 Викладацький колектив закладу на чолі з директором Інною Сухаревською багато років поспіль впроваджують саме таку модель національно – патріотичного виховання дітей. За словами директора школи Інни Сухаревської, козацька педагогіка – зразок виховної системи, феномен української та світової етнопедагогіки. Система козацького виховання унікальна і притаманна нашому народу, тому колектив Кудряшівської школи і надав перевагу саме цьому напряму виховання учнів.

Педагоги та чисельні поважні гості свята стали учасниками хвилюючого дійства - урочистої посвяти в кулішата та козачата учнів, які відтепер стали членами Паланки імені Богдана Хмельницького, познайомились із презентацією роботи кожного куреня, пригощались смаколиками й стравами української кухні, які були приготовлені дбайливими руками батьків та вчителів школи. Вражаюче свято козацьких традицій відбувалося в супроводі театралізованого дійства юних аматорів.

Свято вийшло щирим, емоційним і по-справжньому патріотичним. Це відчували і про це говорили вдячні сєвєродончани.

 

 

Просмотров: 36 | Добавил: tropa78 | Дата: 25.10.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 ... 49 50 »